Strona główna Mapa strony Kontakt Polityka plików cookies
    OFERTY PRACY     GALERIA REALIZACJI

Dołącz do zespołu ELMAX!
Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku prowadząc sprzedaż i świadcząc usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią działalności Spółki ELMAX Żywicki Sp. z o.o są instalacje elektryczne, alarmowe i teletechniczne.

Jesteśmy stabilnym i uczciwym pracodawcą, a duża część naszego zespołu to pracownicy z kilku lub kilkunastoletnim stażem pracy w naszej Firmie. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika poprzez szkolenia i kursy, a także dostarczając niezbędne narzędzia pracy, wdrażając ciągłe udogodnienia i rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby naszych pracowników.

Zapraszamy do naszego zespołu!

W jaki sposób aplikować?
Prosimy o składanie aplikacji na adres: praca@elmax.tychy.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy lub osobiście w siedzibie Firmy w Tychach, przy ul. Fabrycznej 25, od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00.

Prosimy o zawarcie w CV obowiązkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na rozpatrzenie kandydatury również na inne oferowane stanowiska pracy, prosimy o dopisek do klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELMAX  Żywicki  Sp. z o.o.  z siedzibą w Tychach, przy ul. Fabrycznej 25  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ochrona Danych Osobowych
Informujemy, że Administratorem danych jest ELMAX  Żywicki  Sp. z o.o.  z siedzibą w Tychach, przy ul. Fabrycznej 25.  Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    

 

Oferty pracy ELMAX-HURT Żywicki Sp. J.
Zapraszamy również do sprawdzenia aktualnych ofert pracy Spółki ELMAX-HURT Żywicki Sp. J., zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrycznych, klimatyzacją, prefabrykacją rozdzielni oraz oświetleniem. Zapraszamy na stronę http://www.elmax-hurt.pl/.

ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew    ep eowug ewug ew  


 ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

    OFERTY PRACY

Aktualnie Nasza firma poszukuje pracowników na stanowiska:

- ELEKTRYK BRYGADZISTA,
- ELEKTRYK EMERYT I RENCISTA,
- ELEKTRYK,
- ŚLUSARZ - SPAWACZ,
- KIEROWNIK ROBÓT INSTALACJE
  NISKOPRĄDOWE,
- ELEKTRYK W DZIALE 
  PREFABRYKACJI ROZDZIELNIC
  ELEKTRYCZNYCH,
- MONTER KLIMATYZACJI,
- KIEROWCA KAT. B, 1/2 ETATU
- KONSERWATOR / SERWISANT
- OPERATOR KOPARKI
- PRACOWNIK GOSPODARCZY

P.U.H. ELMAX, 43-100 Tychy, ul. Fabryczna 25, tel./fax 32 217 32 47, 217 21 35, 780 10 16, 780 11 52, 780 10 48, e-mail